Reklama

Aniołkowe granie w krasiczyńskim GOK-u

Tęczowe Przedszkole w Krasiczynie wraz z wieloma przedszkolami z całej Polski dołączyło do szczytnej akcji pod hasłem „Aniołkowe Granie”. Inicjatywa ma uwrażliwiać dzieci na losy rówieśników przebywających w domach dziecka i rodzinnych pogotowiach.

30 stycznia br. scena Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie wypełniła się po brzegi. Występy przedszkolaków z tutejszego Tęczowego Przedszkola dedykowane były dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowia zastępczego. Mający ogólnopolski zasięg projekt „Aniołkowe Granie”, w którym maluchy wzięły udział, ma promować ideę rodzicielstwa zastępczego. Na kilka tygodni przed wydarzeniem przedszkole rozpoczęło zbiórkę darów dla przemyskiego Domu dla Dzieci i Młodzieży „Maciek”. Udało się zgromadzić sporo przyborów szkolnych, zabawek edukacyjnych i kosmetyków. – Zaangażowanie rodziców, dzieci i przyjaciół przedszkola przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy – podsumowują akcję pracownicy przedszkola.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości