Reklama

Antyterroryści w pociągu. Padły strzały

06/05/2016 19:00

Policyjni antyterroryści wspomagani przez strażników granicznych wkroczyli do akcji, aby obezwładnić uzbrojonego przestępcę, który wziął zakładników i groził ich zabiciem. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

Od 4 do 6 bm. w nadsańskim mieście odbywało się szkolenie pod kryptonimem „Przemyśl 2016”. Jego celem było doskonalenie współdziałania służb porządku publicznego w strefie przygranicznej województwa podkarpackiego. Uczestnikami byli[paywall] policjanci, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Straży Ochrony Kolei.

Na zakończenie ćwiczeń policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego w Rzeszowie wraz ze strażnikami granicznymi dali praktyczny pokaz swoich umiejętności podczas pozorowanej akcji na bocznicy kolejowej w dzielnicy Bakończyce.

Jej scenariusz zakładał, że w pociągu zbliżającym się do dworca PKP znajdował się szczególnie niebezpieczny przestępca, który bronią sterroryzował pasażerów, a jednego z nich zabił. Mężczyzna został sprawnie i szybko zatrzymany.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama