Reklama

Apetyty przemyskiej załogi na dobry wynik

16 maja br. przemyska załoga rajdowa Grzegorz Musz – Bogusław Browiński wystartuje w Rajdzie Karkonoskim, stanowiącym drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Reprezentanci PSB Mrówka Rally Team, wśród 89 zawodników zgłoszonych do zawodów, wystartują z 25 numerem startowym. Przemyska załoga, wspierana przez Grupę PSB, Erem, Rockwool, Bolix, Tytan Wkręt-Met oraz prezydenta Przemyśla, powalczą o czołowe pozycje w klasyfikacji samochodów napędzanych na jedną oś. Organizatorzy przygotowali 9 odcinków specjalnych o łącznej długości blisko 123 kilometrów. Zwycięzców poznamy w niedzielne popołudnie, 17 maja br., kiedy to punktualnie o g. 16 pierwszy zawodnik wjedzie na metę zlokalizowaną w Jeleniej Górze.
– Rajd Karkonoski to jedna z moich ulubionych rund w całym kalendarzu RSMP. Mimo, że spora cześć odcinków w tegorocznej edycji rajdu będzie dla mnie nowa, to liczę na dobre tempo. Po nieudanym starcie w Świdnicy priorytetem będzie meta, której nie udało się osiągnąć podczas pierwszej rundy. Wówczas na jednym z głębokich cięć uszkodziliśmy samochód. Na ostatnich testach główna uwagę skupiliśmy na ustawieniu zawieszenia, które mam nadzieje dobrze się sprawdzi w Karkonoszach – powiedział tuż przed startem G. Musz.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama