16 maja br. przemyska załoga rajdowa Grzegorz Musz – Bogusław Browiński wystartuje w Rajdzie Karkonoskim, stanowiącym drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Reprezentanci PSB Mrówka Rally Team, wśród 89 zawodników zgłoszonych do zawodów, wystartują z 25 numerem startowym. Przemyska załoga, wspierana przez Grupę PSB, Erem, Rockwool, Bolix, Tytan Wkręt-Met oraz prezydenta Przemyśla, powalczą o czołowe pozycje w klasyfikacji samochodów napędzanych na jedną oś. Organizatorzy przygotowali 9 odcinków specjalnych o łącznej długości blisko 123 kilometrów. Zwycięzców poznamy w niedzielne popołudnie, 17 maja br., kiedy to punktualnie o g. 16 pierwszy zawodnik wjedzie na metę zlokalizowaną w Jeleniej Górze.
– Rajd Karkonoski to jedna z moich ulubionych rund w całym kalendarzu RSMP. Mimo, że spora cześć odcinków w tegorocznej edycji rajdu będzie dla mnie nowa, to liczę na dobre tempo. Po nieudanym starcie w Świdnicy priorytetem będzie meta, której nie udało się osiągnąć podczas pierwszej rundy. Wówczas na jednym z głębokich cięć uszkodziliśmy samochód. Na ostatnich testach główna uwagę skupiliśmy na ustawieniu zawieszenia, które mam nadzieje dobrze się sprawdzi w Karkonoszach – powiedział tuż przed startem G. Musz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze