Reklama

Auto stanęło w płomieniach. Na środku jezdni [WIDEO]

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło po g. 15.30 w Żurawicy. Tuż obok budynku tamtejszego urzędu gminy, na środku ulicy Ojca Świętego Jana Pawła II, zapalił się samochód. Na szczęście dwóm osobom, które znajdowały się w środku nic się nie stało.

Zgłoszenie pod numer alarmowy 112 nastąpiło o g. 15.49. Tuż przed godziną 16 na miejscu zjawiły się trzy zastępy strażaków. Dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Przemyślu oraz jeden z OSP w Bolestraszycach.

Palił się samochód marki land rover. Wiekowy, bo mający ponad 20 lat.

– Samochód zapalił się w trakcie jazdy. Z wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w obrębie silnika i błyskawicznie przeniósł się na całe auto. Podróżowały nim dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Kierowca zdążył zjechać na pobocze i ze współpasażerem opuścić pojazd. Nic nikomu się nie stało. Akcja trwała kilkanaście minut – powiedział rzecznik prasowy komendanta miejskiego PSP bryg. Grzegorz Latusek.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama