Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło po g. 15.30 w Żurawicy. Tuż obok budynku tamtejszego urzędu gminy, na środku ulicy Ojca Świętego Jana Pawła II, zapalił się samochód. Na szczęście dwóm osobom, które znajdowały się w środku nic się nie stało.
Zgłoszenie pod numer alarmowy 112 nastąpiło o g. 15.49. Tuż przed godziną 16 na miejscu zjawiły się trzy zastępy strażaków. Dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Przemyślu oraz jeden z OSP w Bolestraszycach.
Palił się samochód marki land rover. Wiekowy, bo mający ponad 20 lat.
– Samochód zapalił się w trakcie jazdy. Z wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w obrębie silnika i błyskawicznie przeniósł się na całe auto. Podróżowały nim dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Kierowca zdążył zjechać na pobocze i ze współpasażerem opuścić pojazd. Nic nikomu się nie stało. Akcja trwała kilkanaście minut – powiedział rzecznik prasowy komendanta miejskiego PSP bryg. Grzegorz Latusek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze