Reklama

Autostradą pod prąd. Kierowca forda był pijany

18/12/2019 13:45

2,3 promila alkoholu miał kierowca osobowego forda, który jechał pod prąd autostradą A4.

Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 grudnia br. Tuż przed północą funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu zauważyli samochód jadący w kierunku Korczowej pasem przeznaczonym do jazdy w przeciwnym kierunku.
– W związku z zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze natychmiast zatrzymali osobowego forda, za kierownicą którego zasiadał obywatel Ukrainy. Od zdezorientowanego kierowcy od razu można było wyczuć woń alkoholu. Funkcjonariusze KAS wezwali na miejsce patrol policji. Badanie kierowcy wykazało w wydychanym powietrzu 2,3 promila alkoholu.  Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Jarosławiu – podała mł. aspirant Edyta Chabowska, rzecznik prasowy KAS.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama