2,3 promila alkoholu miał kierowca osobowego forda, który jechał pod prąd autostradą A4.
Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 grudnia br. Tuż przed północą funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu zauważyli samochód jadący w kierunku Korczowej pasem przeznaczonym do jazdy w przeciwnym kierunku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze