Z ruchu wyłączone są dwa pasy, wprowadzono też ograniczenia w tonażu i prędkości.
- Doszło do awarii łożyska w podporze mostu Brama Przemyska – powiedział nam Witold Wołczyk, rzecznik Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
W tego powodu wprowadzona została zmiana w organizacji ruchu na moście biegnącym wzdłuż obwodnicy miasta. Wyłączone z użytkowania zostały dwa pasy, wprowadzono też na tym odcinku ograniczenie prędkości do 30 km/h.
Obowiązuje również zakaz wjazdu dla pojazdów o masie powyżej 3,5 tony na odcinku od skrzyżowania Alei Wolności z ulicą Krakowską do skrzyżowania Alei Solidarności z ulicą Wincentego Pola. Samochody ciężarowe kierowane są na ulice: Krakowską, Sobieskiego, Stanisława Augusta, Borelowskiego, Most Siwca, Bohaterów Getta, Wincentego Pola i Lwowską.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co tam most.Miasto w ruinie to i most w ruinie.Najważniejsze jest to,że nasze miasto chylące się ku upadkowi nawiedzi Pan Kaczyński
A kto zawarł umowę na budowę drogi obwodowej za (chyba) 200 mln zł z zaledwie kilkuletnie gwarancja? Przecież dłuższą gwarancję mają kotły gazowe, czy materiały niektore budowlane. Kto teraz za to zapłaci?
Jak kto zapłaci? Kurwa my, mieszkańcy, chomiak spierdala i zostawia boorddel po sobie!
Pan Kaczyński ojciec upadku naszego miasta będzie musiał do Przemyśla wjechać opłotkami,by spotakć się z tymi co miasto zrujnowali
Choma odejdzie z naszego miasta z prawdziwym pierdolnięciem !!!
Jarek i tak jest najlepszy POpaprancy i komuszki
Most, kładka, lodowisko, wyciąg narciarski, boiska do siatkówki ... długo by wymieniać. Obraz Przemyśla.
Wincyj koscioluf, kaczynskich, popisu, kebabow i ukruf
a gdzie były osoby odpowiedzialne-urzędasy w urzędzie miasta skoro zbliżał się termin upływu gwarancji, to dlaczego nie zwrócono się do jego wykonawcy o tzw. przegląd GWARANCYJNY?? no chyba ,że w umowie urzędasy przemyskie nie pomyślały o takiej klauzuli o taki przegląd przed upływem gwarancji podpisując umowę z wykonawcą??
A co z kładką rowerową jest lepiej.Jeszcze dobrze nie została oddana do użytku a już miała generalny remont.
Brama Przemyska sama się zamyka przed Kaczyńskim.Nie przejedzie.
Coś w tym JEST, oby zamknęli wjazd w dniu jego przylotu, bida nie spi
Ludu Przemyśla!!! Widzicie teraz jak działa władza! Pan Hamryszczak w obawie o przegraną w drugiej turze wyborów ściąga do miasta samego prezesa.Dla mnie to jest totalna kompromitacja! Czyli co? Pan prezes dalej ma potwierdzić że tę mizerię która była ciagnięta przez 16 lat dalej mamy ciągnąć?.Czas powiedzieć DOŚĆ!!!Ja tu mieszkam już ponad 50 lat i widzę tę lipę władzy!!Przykładów można wskazać wiele.....
Zamówić łożysko w AutoFanie założyć i po sprawie
Cyrk przyjeżdza?Plakaty wiszą.Pan Hamryszczak będzie mieszkańcom naszego miasta pokazywał Kaczyńskiego.
Stało się to się stało ale żeby nie dać żółtej ostrzegawczej sygnalizacji świetlnej na pasach ruchu to już porażka. Dali jakieś tablice i pachołki drogowe które w deszczu w ogóle nie mają odblasków. Porażka.
to mozna osobowym wjechać i wyjechac tym mostem czy wogole nie mozna wjezdzac. prosze o info
W Przemyślu już nawet mosty się walą po tym co tu dzieje...
Most się załamał dzisiaj na wieść, że przyjedzie Geniusz z Żoliborza.
Rudy lisek otwierał ten most dumnie jakiś czas temu i wiedział czemu do Brukseli uciekać skarżyć na Polskę bo wiedział co zostawia po sobie. "PO" -co wam trzeci most:) https://www.youtube.com/watch?v=S4z_pTmyvGINasze znaki nowoczesnośći.
Można B przynajmniej narazie przed chwilą jechałem
Ja przypominam, że most otwierał 6 lat temu "król europy" i prezydent choma, a budowali go "wybitni specjaliści". Na drugi rok po oddaniu poprawiano chodniki, później z tego co pamiętam poprawiano zaraz powłoki lakiernicze na balustradach, wypełniano szpary powstałe pomiędzy betonowymi elementami, łatano pęknięcia i szpary powstałe w nawierzchni asfaltowe, które widać do dzisiaj na jezdni. Jednym słowem jak na 6 letni most to jest za.....ie,
A tak a propo to most kolejowy powstał w roku 1860 był nawet w 1915 wysadzony w powietrze i odbudowany. Co prawda obecnie z zewnątrz wygląda kiepsko, ale konstrukcja solida pomimo ponad 150 lat daje radę, ale widać nie budowali go wybitni fachowcy i z........
Może dlatego, że projektował go eiffel a nie kuzyn, brata ciotki wujka prezydenta po pwsw
Metalowa hopka przy jeździe od lwowskiej w stronę Monte w jednym momencie(niedaleko zjazdu na zus) jest za wysoko i strasznie tlucze w zawieszenie. Fuszera!
kaczka do Przemyśla już Ham przegrał i po co ci dziadu to było...
Zapomniałem nie stać cię na Polskie krówki wstyd ...
Ale przestrzegaja tego ograniczenia po hu....... zapierda....ja autami tak jak przedtem
Zakaz powyżej 3.5 t a autobus niedawno jechał
Nie mozna dodac komentarza na informacji, ze naszczalnik pisdzielcow bedzie wizytowal Przemysl w najblizsza sobote. Wiec tutaj powiem krotko! Spieprzaj DZIADU!!!!!
A pamięta Pan numery? Albo coś szczególnego? O której to było?
Zupełnie jak niegdyś ze szpitala. Ciekawe co jest następne na Jego liście?
Dobrze prawisz, dodatkowo kolejni specjaliści od kampanii wyborczej przybyli z odsieczą do p. Hamryszczaka - Mariusz Król i Gosiewski. Chwytają się czego się mogą, podobno w spółkach miejskich przeprowadzane są tzw ,,rozmowy wychowawcze" a Wojtka Bakuna materiały wyborcze niszczone po nocach.Sami oceńcie
Zamiast narzekać cieszcie się że w ogóle wam taką przeprawę zbudowali w tym zaścianku.Most jako część drogi krajowej jest w zarządzie GDDKiA więc narzekania na władze samorządowe jest błędem. Każdy tyko marudzić potrafi.
a w darowicach i kniażycach jak wpuszczali ścieki do potoczka tak puszczają dalej ,ten potoczek to istny chlew. Już panie stary nowy wojcie po wyborach wieśniaki już pana nie będą terroryzować ,trzeba z tym coś zrobić żeby ścieki szły tam gdzie ich miejsce czyli do oczyszczalni.Ja za ścieki płacę tzn za ich odprowadza nie i tak już drugi raz się zastanawiam vzy nie szukać pomocy w organach powołanych do tego aby w sposob zgodny z prawe ten problem rozwiązać
Jarek jest najlepszy w odmóżdżaniu "ciemnego luda" , którego przedstawicielem (niestety) jesteś TY. Po zatem to lebiega i niedojda życiowa.
Dokładnie, pas zamknięty jak wczoraj ale busy i ciężarówki jeżdżą
I tu się waść mylisz. Owszem jest to ciag drogi krajowej, ale na terenie miasta na prawach powiatu, czyli wszystkie drogi zgodnie z ustawą są w zarzadzie miasta a nie GDDKiA. Zanim coś napiszesz trzeba troche poczytać.
Zamiast pisać o rozwiązaniu problemu z mostem, który jest użytkowany przez tysiące osób, widzę że uaktywnili się ci, którzy wykorzystują każdą okazję by nawiązać do polityki. Cóż, nie każdy potrafi panować nad emocjami, a i wyobraźnia czasem ponosi. Ponad 51% mieszkańców tego miasta zignorowało wojenki o władzę, stołki i pieniądze i chyba słusznie, z własnego doświadczenia liczy na siebie. Ale czy ktoś to bierze pod uwagę? Tę część społeczeństwa od lat się ignoruje. Bawcie się panie i panowie tak dalej, widocznie sprawia to wam przyjemność. Obserwatorzy tych zabaw też mają niezły ubaw, z was.
Może dlatego, że artykuł dotyczący wizyty Kaczyńskiego ma zablokowane komentarze. Po prostu demokracja
W raju Bóg zawołał Adama i mówi już czas byś wybrał sobie żonę! I tak to odbyly się pierwsze demokratyczne wybory!
kiedy platfusy przyjeżdżały to miałeś święto a jak pisior to żałoba ,taki jestes pewnie tolerancyjny i otwarty na różne opcje polityczne
Ten most kolejowy powstał koło 1895 roku..... starsze są mostki na lini kolejowej 102 1870 koło i na przejazdach na Lwowskiej. i trzymają się niezłe a projektowało je PRAWDOPODOBNIE biuro Eiffla
jaki beton taki most cena czyni cuda :)
most sie posypie tak jak stok sie sypie znowu 1,5 bańki w palowanie wydali bo warszawka projekt zajebala
Bo życie przemyskie to taki periodyk nastawiony bardzo przyjaźnie do sąsiadów za Medyką więc Bakun to ich wróg, koniec kropka i dlatego Hamryszczak już może się pakować i wszyscy jego przyjaciele...
Co tam most.Miasto w ruinie to i most w ruinie.Najważniejsze jest to,że nasze miasto chylące się ku upadkowi nawiedzi Pan Kaczyński
A kto zawarł umowę na budowę drogi obwodowej za (chyba) 200 mln zł z zaledwie kilkuletnie gwarancja? Przecież dłuższą gwarancję mają kotły gazowe, czy materiały niektore budowlane. Kto teraz za to zapłaci?
Jak kto zapłaci? Kurwa my, mieszkańcy, chomiak spierdala i zostawia boorddel po sobie!