Reklama

Badminton - Patryk i Norbert na podium

W pierwszej połowie kwietnia badmintoniści UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl oraz UKS „Jagiellonka” Medyka uczestniczyli w dwóch ogólnopolskich turniejach.

Pierwszy rozgrywany był w Straszęcinie dla zawodników w kategoriach żaków i dzieci. Dla większości tych drugich był to pierwszy tak duży turniej, w którym udział wzięło ponad 70 osób. – Wyniki były w tym wypadku najmniej ważne. Właśnie w dzieciach jest duży potencjał i przy wytrwałej, systematycznej pracy na treningach są oni w stanie odnosić sukcesy. Podobnie jak ich starsi koledzy – powiedział ich opiekun i trener Tomasz Kordek.

W Warszawie zaś walczyli zawodnicy w kategorii juniorów młodszych i młodzików. W tej pierwszej wystartował Norbert Świerk, który w grze pojedynczej wywalczył  trzecie miejsce. W kategorii młodzików zaprezentował się Patryk Kordek. Pokonując zawodników z czołowych klubów w Polsce m.in. z: Warszawy, Głubczyc czy Gdańska, stanął na najwyższym stopniu podium. Zdaniem prezesa Podkarpackiego Związku Badmintona, a także trenera Dariusza Stańki, występ zawodników potwierdza dobre przygotowanie na zbliżających się najważniejszych turniejów w tym sezonie.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama