W piątek, 21 marca, w przedszkolu nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Przemyślu odbędzie się wyjątkowy konkurs inscenizacji wierszy Hanny Niewiadomskiej pn. „Bajczytanki Pani Hanki”.
Głównym celem konkursu jest popularyzacja twórczości Hanny Niewiadomskiej oraz rozwijanie zainteresowań literackich wśród najmłodszych. Wydarzenie ma też na celu kształtowanie umiejętności recytatorskich, rozwijanie kreatywności, odkrywanie młodych talentów oraz uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze i stanowi istotny element działań realizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
W wydarzeniu wezmą udział dzieci z przedszkoli publicznych w Przemyślu, a gościem specjalnym będzie sama autorka.
Jako patron medialny wydarzenia trzymamy kciuki za wszystkich małych recytatorów życząc im powodzenia!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze