– Przy ulicy Kraszewskiego, pomiędzy budynkami 8 a 8A, pojawiło się niedawno coś, co przypomina wysypisko gruzu. Hałdy, które są chyba pozostałością po remontach, zajmują teren znajdujący się na tyłach niewielkiego, przedszkolnego placu zabaw, co tym bardziej razi.
Poza tym okolica wygląda przez to jak pobojowisko. Myślę, że firma czy osoba, która pozostawiła ten gruz i śmieci, powinna jak najszybciej zabrać się za wywiezienie go z posesji – napomina Czytelnik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze