Reklama

Basen w Jarosławiu będzie nieczynny

Na krytej pływalni MOSiR rozpoczną się niebawem niezbędne prace konserwacyjne. Pływalnia będzie nieczynna przez dwa tygodnia, od 8 do 23 kwietnia. Basen ruszy tuż po świętach wielkanocnych.

Jak podaje UM w Jarosławiu od początku roku obiekt cieszył się dużym zainteresowaniem – odwiedziło go już 42 373 osoby.

MOSiR latem uruchamia odkrytą pływalnę sezonowej (w 2018 r. korzystało z niej 11 947 osób).


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    34tg - niezalogowany 2019-04-03 18:00:05

    dobrze ze w przemyslu jest MEGA wypasiony basen a raczej kompleks basenow i atrakcji wodnych bo to wszystko dla ludzi no nie?! urzednicy do rany ....... :{

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2019-04-03 20:12:36

    I co tero zrobito przmyśloki , chyba w Sanie bedzieta morsować przez te 2 tygodnie .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pyt - niezalogowany 2019-04-03 20:15:30

    A w Przemyślu kiedy taki basenik zrobia? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości