Na krytej pływalni MOSiR rozpoczną się niebawem niezbędne prace konserwacyjne. Pływalnia będzie nieczynna przez dwa tygodnia, od 8 do 23 kwietnia. Basen ruszy tuż po świętach wielkanocnych.
Jak podaje UM w Jarosławiu od początku roku obiekt cieszył się dużym zainteresowaniem – odwiedziło go już 42 373 osoby.
MOSiR latem uruchamia odkrytą pływalnę sezonowej (w 2018 r. korzystało z niej 11 947 osób).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dobrze ze w przemyslu jest MEGA wypasiony basen a raczej kompleks basenow i atrakcji wodnych bo to wszystko dla ludzi no nie?! urzednicy do rany ....... :{
I co tero zrobito przmyśloki , chyba w Sanie bedzieta morsować przez te 2 tygodnie .
A w Przemyślu kiedy taki basenik zrobia?
dobrze ze w przemyslu jest MEGA wypasiony basen a raczej kompleks basenow i atrakcji wodnych bo to wszystko dla ludzi no nie?! urzednicy do rany ....... :{
I co tero zrobito przmyśloki , chyba w Sanie bedzieta morsować przez te 2 tygodnie .
A w Przemyślu kiedy taki basenik zrobia?