Reklama

Baseny w Birczy! Tak będą wyglądać [WIZUALIZACJE]

Wójt gminy Bircza Grzegorz Gągola zaprezentował dziś wstępną wizualizację kompleksu basenów, które mają powstać w Birczy. Prace przy realizacji zadania inwestycyjnego „Budowa kompleksu basenowo – rekreacyjnego w miejscowości Bircza” już trwają.

Z budową  kompleksu basenowo-rekreacyjnego w Birczy ruszyła krakowska spółka „Texom”.  Ta sama, która podobną inwestycję zrealizuje we Fredropolu. Na przedsięwzięcie zdobyto dofinansowanie z Rządowego Funduszu „Polski Ład”.


Baseny w Birczy: atrakcje

Kompleks tworzyć będą:
 

basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie, podzielony na 2 części o głębokości 1,2 m oraz 1,35 m, z torem pływackim, urządzeniami do masażu oraz grotą sztucznej fali basen dla dzieci z wodnym placem zabaw o nieregularnym kształcie, podzielonego na dwie części o głębokości 0,3 m oraz 0,45 m, boiska do siatkówki plażowej i badmintona, miejsc do gry w plenerowe szachy, piaskowe i trawiaste plaże.

Reklama




Będzie też gdzie zjeść i się napić. Nie zabranie przebieralni, pryszniców i... ratowników. Oraz zieleni - zwłaszcza że baseny powstaną na słonecznej działce na wzgórzu.

– Przedsięwzięcie budowlane tego typu jest jednym z największych realizowanych w naszej gminie na przestrzeni ostatnich lat, a także pierwszym w powiecie przemyskim – mówił końcem stycznia wójt gminy Bircza G. Gągola.

autorka: Aleksandra Nowotyńska



 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama