Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie uzyskali informację, że na terenie jednego z lokali w Lubaczowie organizowane są nielegalne gry na automatach.
policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili w tym lokalu kontrolę i potwierdziły się podejrzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalnie działające maszyny do gier.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o grach hazardowych, od 1 kwietnia 2017 r. podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami gier. Nowe przepisy dopuszczają możliwość urządzania gier na automatach w salonach gier, ale ich wyłącznym organizatorem jest jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, wykonująca monopol państwa w tym zakresie.
W postępowaniu administracyjnym kara pieniężna nakładana przez naczelnika urzędu celno-skarbowego to 100 tysięcy złotych od każdego automatu. Karze pieniężnej podlegają nie tylko właściciele automatów, ale także właściciele lokali, w których prowadzone są gry na automatach, gdyż oni też uznawani są za urządzających gry w rozumieniu ustawy o grach hazardowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.widocznie wkurzona zona poinformowała , ze jej mąż nie przynosi wypłaty do domu.
Śmieszny artykuł W Przemyślu nieopodal policji na Czarneckiego świetnie prosperują automaty hazardowe , każdy o tym wie widziałem tam nawet policjanta po służbie gdy grał ... I dlaczego z tym nikt nic nie robi ?
Wysokie kary.
widocznie wkurzona zona poinformowała , ze jej mąż nie przynosi wypłaty do domu.
Śmieszny artykuł W Przemyślu nieopodal policji na Czarneckiego świetnie prosperują automaty hazardowe , każdy o tym wie widziałem tam nawet policjanta po służbie gdy grał ... I dlaczego z tym nikt nic nie robi ?