O 100 złotych wzrośnie od 1 marca wynagrodzenie pracowników Wojewódzkiego Szpitala im. św. Oja Pio w Przemyślu. To efekt wielogodzinnych negocjacji i zawartego porozumienia. Spór zbiorowy związków zawodowych z dyrekcją placówki został na razie zawieszony.
Nie we wszystkich kwestiach udało się jednak dojść do porozumienia. Związki zawodowe wysunęły trzy główne postulaty.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Podwyzki smiech na sali ratownicy od 7 bolesci
Podwyzki smiech na sali ratownicy od 7 bolesci