Reklama

Będą podwyżki w przemyskim szpitalu

24/02/2015 16:17

O 100 złotych wzrośnie od 1 marca wynagrodzenie pracowników Wojewódzkiego Szpitala im. św. Oja Pio w Przemyślu. To efekt wielogodzinnych negocjacji i zawartego porozumienia. Spór zbiorowy związków zawodowych z dyrekcją placówki został na razie zawieszony.

Nie we wszystkich kwestiach udało się jednak dojść do porozumienia. Związki zawodowe wysunęły trzy główne postulaty.

Najważniejsze sprawy na bieżąco

W porozumieniu zapisano, że co trzy miesiące będą omawiane najważniejsze sprawy szpitala. – Jest to bardzo dobry zapis, ponieważ wszyscy pracownicy będą informowani na bieżąco, jak wygląda sytuacja – ocenia W. Paniw.
Spór zbiorowy w szpitalu wojewódzkim rozpoczął się 6 listopada ub.r. Związki zawodowe domagały się podwyżek na takim samym poziomie, jakie wywalczyły strajkiem głodowym pielęgniarki ze Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych: 150 zł podwyżki od września i dodatkowe 100 zł od marca 2015 r. Tymczasem w zawartym kilka tygodni wcześniej porozumieniu inni pracownicy otrzymali 100 zł podwyżki.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gerda - niezalogowany 2015-03-29 10:10:53

    Podwyzki smiech na sali ratownicy od 7 bolesci 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości