– Myślałam, że Przemyśl jest spokojnym, bezpiecznym miastem, w którym co najwyżej pobiją się pomiędzy sobą jacyś kibole. W piątek (30.01), późnym wieczorem, byłam świadkiem bandyckiego napadu na zupełnie przypadkowe, niewinne osoby. Widziałam na chodniku kałużę krwi i zdałam sobie sprawę z tego, że każdy mógł być na miejscu tych poszkodowanych – mówi mieszkanka Przemyśla.
– W piątek wybrałem się ze znajomymi do Centrum Kulturalnego na coroczny wieczór szantowy – opowiada jeden z pokrzywdzonych. – Było po dwudziestej trzeciej, impreza jeszcze się nie skończyła, ale małżeństwo, z którym byliśmy, postanowiło wracać do domu. Razem z kolegą wyszliśmy, żeby ich odprowadzić do samochodu, którym miał przyjechać ich syn. Główne wejście było zamknięte, więc wyszliśmy tylnym, prowadzącym na podwórko i parking. Na chodniku koło bramy stała grupka młodych mężczyzn. Nie potrafię dziś dokładnie powiedzieć, ale chyba było ich pięciu albo sześciu, w wieku od dwudziestu do dwudziestu pięciu lat. Wszyscy w ciemnych kurtkach z kapturami i w czarnych wełnianych czapkach. Miałem na sobie białą marynarską koszulę i marynarską czapkę. Jeden z tych mężczyzn zerwał mi ją z głowy. W żartach zapytałem, czy chce sobie w niej zrobić zdjęcie. Kolega też się odezwał i poprosił, żeby się nie wygłupiali. Wtedy kątem oka zobaczyłem, jak jeden z nich zadał mocny cios koledze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pewnie kibice poloni albo czuwaju, oni to potrafią atakować jedynie kiedy spełnione sa określone warunku tzn przeciwnicy sa słabsi ( najlepiej gimbusy lub stare dziadki ) no i drugi warunek - gimbusów albo dziadków musi byc mniej od tej odwaznej patriotycznej młodziezy
W Przemyślu jest i będzie coraz gorzej ludzie młodzi nie mają zajęcia brak pracy brak pieniędzy na życie utrzymanie rodzin . Była granica 90% ludzi z tego żyło z miasta okolicznych wiosek było ciężko ale każdy miał na własne potrzeby ale jeszcze trochę to młodych ludzi wogle nie będzie wszyscy uciekają bardzo jest przykre ze tak się dzieje w naszym pięknym mieście niestety bez przyszłości.ALE WSZYSTKIEMU JEST WINA NASZA WŁADZA W PRZEMYŚLU!!!!!!!!!!
Dwa lata temu pobili w tym samym miejscu pracowników CK.Swołocz i tyle !
Przywrócić obowiązkową służbę wojskową. Kibole znikną z ulic.
tych bandytow przykladnie ukarac ku przestrodze dla innych im podobnych bandziorow ktorych coraz to wiecej w naszym pieknym miescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emm... gdzie była policja ? Pytam, bo kto ostatnio widział patrol policji spacerujący po ulicach miasta ? Ja takie widoki już ledwie pamietam... czasem przemkną "suką" przez osiedle ale to mnie bardziej bawi, bo sam nie raz ich obserwowałem z piwem w ręce między blokami i nie mieli szans mnie zauważyć... natomiast patrol ? TO jest standard w miastach... patrole łączone nawet z SOKistami ale nie... u nas się chyba boją ?
Z całym szacunkiem dla Tej Pani, asp. to nie jest oficer.Niech policja w Przemyslu sie nie boi . Oficerem prasowym powinien byc Naczelnik wydziału Prewencji lub wydz. dochodzeniowego , albo jeden z zastępców Komendanta.
Centrum kulturalne położone w takim patologicznym miejscu? To niech nikt się nie dziwi ze dochodzi do takich sytuacji. Ciekawe czy na zamku są takie sytuacje po spektaklach czy koncertach , tam bynajmniej jest jakaś ochrona, a tu aż strach przyjść z dzieckiem na bajkę.
"OLO" Oczywiscie na Dworskiego kibice Czuwaju . Oczywistym faktem jest to ze byli to kibice poloni ktorzy juz nie mają co ze sobą zrobić . Do takich przypadków na Zasaniu nie dochodzi !
Czytając ten nagłówek w "życiu podkaprackim" myślałem w głowie że to może być Przemyśl. Wchodzę w artykuł a tu się potwierdza. Niestety dużo takich ludzi w Przemyślu...
Proponuję szanownym stróżom prawa przyjrzeć się ''ekipie'' urzędującej pod barem 'medosz' vis a vis CK. Często zaczepiają przypadkowych przechodniów.
Pytanie do internautów: o ilu przypadkach pobić przechodniów w okolicach CK słyszeliście? Ile takich zdarzeń przeszło bez echa i bez informacji/ostrzeżenia dla potencjalnie zagrożonych? Bo ja się dowiaduję dopiero teraz, że to nie pierwszy raz.
bla bls bla
pewnie kibice poloni albo czuwaju, oni to potrafią atakować jedynie kiedy spełnione sa określone warunku tzn przeciwnicy sa słabsi ( najlepiej gimbusy lub stare dziadki ) no i drugi warunek - gimbusów albo dziadków musi byc mniej od tej odwaznej patriotycznej młodziezy
W Przemyślu jest i będzie coraz gorzej ludzie młodzi nie mają zajęcia brak pracy brak pieniędzy na życie utrzymanie rodzin . Była granica 90% ludzi z tego żyło z miasta okolicznych wiosek było ciężko ale każdy miał na własne potrzeby ale jeszcze trochę to młodych ludzi wogle nie będzie wszyscy uciekają bardzo jest przykre ze tak się dzieje w naszym pięknym mieście niestety bez przyszłości.ALE WSZYSTKIEMU JEST WINA NASZA WŁADZA W PRZEMYŚLU!!!!!!!!!!