– Bardzo często się zdarza, że kierowcy jadący ulicą Tysiąclecia w stronę centrum uniemożliwiają wyjazd próbującym się wydostać z Konopnickiej lub osiedla Jagiellońskiej. Na tym odcinku bez przerwy tworzą się korki i wielokrotnie byłem świadkiem, jak ktoś zastawił wyjazd z prostopadłych ulic.
Wynika to z tego, że niektórzy kierowcy podjeżdżają za blisko jadącego przed nimi auta, licząc, że dzięki temu szybciej dotrą do celu. Nie potrafią obliczyć odległości i sądzą, że jeszcze się zmieszczą, nie torując innym drogi. Często jednak zastawiają ją, przez co kierowcy, chcący wyjechać z podporządkowanej i skręcić w lewo, nie mają takiej możliwości. Na tutejsze korki nie ma chwilowo rady, trzeba je przetrwać. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i myśleć także o innych użytkownikach dróg – komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze