Reklama

Bezmyślni kierowcy blokują wyjazd z dróg podporządkowanych

30/05/2016 09:39

– Bardzo często się zdarza, że kierowcy jadący ulicą Tysiąclecia w stronę centrum uniemożliwiają wyjazd próbującym się wydostać z Konopnickiej lub osiedla Jagiellońskiej. Na tym odcinku bez przerwy tworzą się korki i wielokrotnie byłem świadkiem, jak ktoś zastawił wyjazd z prostopadłych ulic.

Wynika to z tego, że niektórzy kierowcy podjeżdżają za blisko jadącego przed nimi auta, licząc, że dzięki temu szybciej dotrą do celu. Nie potrafią obliczyć odległości i sądzą, że jeszcze się zmieszczą, nie torując innym drogi. Często jednak zastawiają ją, przez co kierowcy, chcący wyjechać z podporządkowanej i skręcić w lewo, nie mają takiej możliwości. Na tutejsze korki nie ma chwilowo rady, trzeba je przetrwać. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i myśleć także o innych użytkownikach dróg – komentuje Czytelnik.


Przeworszczanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama