– Od wielu lat jestem mieszkańcem domu pomocy na Lipowicy. W zeszłym roku miano rozpocząć tu prace remontowe przy poboczu drogi. Mieszkańcy DPS-u chodzą nim pod okiem opiekuna do pobliskiego sklepu, a kierowcy, mimo znaku informującego o dozwolonej prędkości 40 kilometrów na godzinę, niejednokrotnie nie respektują wspomnianego ograniczenia, stwarzając tym samym zagrożenie dla pieszych. Czy długo jeszcze będziemy spacerować poboczem, narażeni na rajdowe popisy kierowców, do których dochodzi na ulicy Wysockiego?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze