W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jarosławscy policjanci spotykali się z najmłodszymi spędzającymi czas ferii zimowych na półkoloniach sportowych.
Takie spotkania odbyły się m.in. z dziećmi w Rokietnicy i w Pruchniku. Policjanci twierdzą, że czas wypoczynku jest dobrą okazją, by przypomnieć najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i obowiązku noszenia odblasków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze