Reklama

Bezpieczne i aktywne ferie z mundurowymi z Jarosławia

08/03/2022 09:48

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jarosławscy policjanci spotykali się z najmłodszymi spędzającymi czas ferii zimowych na półkoloniach sportowych.

Takie spotkania odbyły się m.in. z dziećmi w Rokietnicy i w Pruchniku. Policjanci twierdzą, że czas wypoczynku jest dobrą okazją, by przypomnieć najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i obowiązku noszenia odblasków.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama