Nowe urządzenia sterowania ruchem, monitoring, dojazdy – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zwiększają poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych na Podkarpaciu.
Kierowcy już płynniej przejeżdżają przez 6 przebudowanych skrzyżowań. To efekt wymiany torów i nawierzchni[paywall] w Gniewczynie Łańcuckiej i Przeworsku (na trasie Lublin – Przeworsk), Lubaczowie (na trasie Munina – Hrebenne), Zagórzu (linia Nowy Zagórz – Łupków) oraz na 2 przejazdach kolejowo-drogowych w Przemyślu.
Na przejeździe w Gniewczynie Łańcuckiej montowane są dodatkowe zabezpieczenia – urządzenia sygnalizacji przejazdowej i półrogatki, które będą zamykać ruch na czas przejazdu pociągu. W Przeworsku zostaną zamontowane sygnalizatory informujące kierowców o nadjeżdżającym pociągu. Będzie nowe oświetlenie i monitoring.
Na skrzyżowaniu w Lubaczowie ułożono nowe chodniki dla pieszych. Będą wymienione urządzenia przejazdowe oraz oświetlenie. W Zagórzu kolejarze zamontują nowe urządzenia sterowania ruchem kolejowym i monitoring.
2 przejazdy w Przemyślu już lepiej służą pieszym – poza wymianą torów i jezdni, są teraz chodniki. Na kolejnym skrzyżowaniu w pobliżu stacji, montowane są nowe urządzenia zabezpieczające. Wkrótce przebudowa obejmie przejazdy m.in. w Krośnie (linia Stróże – Krościenko), Strzyżowie (linia Rzeszów – Jasło) i Nisku (linia Lublin – Przeworsk).
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zwiększają poziom bezpieczeństwa na 182 przejazdach w całej Polsce. To efekt projektu „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami – Etap I – część przejazdowa” o wartości ok. 250 mln zł netto.
Dofinansowanie UE z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko wynosi prawie 194 mln zł netto. W ramach projektu wykonano już prace na 42 skrzyżowaniach. Kolejne są w przebudowie. Wartość prac na 13 przejazdach w województwie podkarpackim to ok. 14 mln zł netto.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szczególnie na bakonczycach gdzie wypadly dziury
będzie remoncik będzie zarobek i biznesik się kręci
Ci co kładli na Mariackiej powinni najpierw pojechać do Radomia i zobaczyć jak to powinno wyglądać bo do "dobra robota" to daleka droga
no a kostka dalej jak była garbata i dziurawa tak dalej !
Szczególnie na bakonczycach gdzie wypadly dziury
będzie remoncik będzie zarobek i biznesik się kręci
Ci co kładli na Mariackiej powinni najpierw pojechać do Radomia i zobaczyć jak to powinno wyglądać bo do "dobra robota" to daleka droga