Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie 16 września zaprasza na kolejny bieg uliczny „Przemyska piątka dla hospicjum”.
Inicjatywa ma pomóc w zebraniu środków dla powstającego Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania” w Przemyślu. Bieg na dystansie 5 km wystartuje z Rynku o godzinie 14. Biegniemy szybką, malowniczą trasą przez Most Orląt Przemyskich, ulicami Krasińskiego, Kosynierów, 22 Stycznia i Wybrzeżem Jana Pawła II, Rzeczną, Grunwaldzką, św. Jana, 3 Maja i powrót na Rynek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze