Reklama

Bieg „Przemyska piątka dla hospicjum” już niebawem

Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie 16 września zaprasza na kolejny bieg uliczny „Przemyska piątka dla hospicjum”.

Inicjatywa ma pomóc w zebraniu środków dla powstającego Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „Betania” w Przemyślu. Bieg na dystansie 5 km wystartuje z Rynku o godzinie 14. Biegniemy szybką,  malowniczą trasą przez Most Orląt Przemyskich, ulicami Krasińskiego, Kosynierów, 22 Stycznia i Wybrzeżem Jana Pawła II,   Rzeczną, Grunwaldzką, św. Jana, 3 Maja i powrót na Rynek.

Zapisy TUTAJ


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama