W osłupienie wprawił przechodniów krewki 80-latek, który w poniedziałek, 30 stycznia, w rejonie przedszkola w Grabownicy Starzeńskiej siekierą uszkadzał zaparkowane tam samochody.
Sceny przypominające kadr z sensacyjnego rozegrały się przed g. 8 rano. O agresorze szalejącym z siekierą na ulicy ktoś poinformował dyżurnego brzozowskiej policji. Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, zobaczyli mężczyznę, który siekierą niszczył stojące na parkingu auta i odgrażał się przechodniom. W momencie podjęcia interwencji sprawca zamieszania zaatakował funkcjonariuszy dwiema siekierami. W końcu udało się jednak ujarzmić napastnika i przewieźć do policyjnego aresztu. Z relacji brzozowskiej wynika, że agresor – 80-letni mieszkaniec gminy Brzozów – nie bardzo potrafił wyjaśnić powody swojego zachowania. Wiadomo na pewno, że nie był pod wpływem alkoholu. Za czynną napaść na policjantów grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Palił coś czy dostał 4 grosze podwyżki emerytury?
Dobra, żarty żartami, a prawda jest taka, że tym poszczególnym mięsożercom zaczyna coraz bardziej odpie.dalać. Czy rząd na czele z panem prezesem zamierza coś z tym wszystkim zrobić ?!? 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZOSTAĆ... - WEGETARIANSKI.PL Janusz reichel - nie jem mięsa - tekstowo.pl
Palił coś czy dostał 4 grosze podwyżki emerytury?
I może oszalał ze szczęścia ?!?
Dobra, żarty żartami, a prawda jest taka, że tym poszczególnym mięsożercom zaczyna coraz bardziej odpie.dalać. Czy rząd na czele z panem prezesem zamierza coś z tym wszystkim zrobić ?!? 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZOSTAĆ... - WEGETARIANSKI.PL Janusz reichel - nie jem mięsa - tekstowo.pl