Reklama

Biegowe Grand Prix Przemyśla już jutro!

11 kwietnia startuje nowa impreza biegową pod nazwą Biegowe Grand Prix Przemyśla.

Udział w imprezie można potraktować całkowicie w formie zabawy, ale również jako świetny sprawdzian formy, postępów w treningu i jako metodę na wyznaczenie tempa i intensywności poszczególnych jednostek treningowych.

– Niestety byliśmy zmuszeni do ustalenia opłaty startowej. Być może, jeżeli frekwencja dopisze, opłata będzie zlikwidowana, ale to zależy tylko od Was. Po prostu sponsorzy są zainteresowani udziałem w dużych imprezach. My ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę sędziowską (sędziowie posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia PZLA), pomiar czasu, prezentację listy wyników, świetną atmosferę. Postaramy się również o jak największą ilość niespodzianek dla uczestników. Na samy końcu wszyscy uczestnicy BGP otrzymają bardzo dobrej jakości koszulki, a także zaprojektowane na ten cykl medale. Będzie też coś dla naszych milusińskich.  Zachęcamy do uczestniczenia w tej biegowej zabawie. Przyprowadźcie rodziny, dzieci, znajomych. Mamy nadzieję, że często wypowiadane słowa ” a w Przemyślu nic się nie dzieje” znikną na zawsze z naszych ust. Wiele zależy od nas samych! – mówią organizatorzy.
Więcej informacji tutaj http://przemyskiklubbiegacza.pl/2015/03/biegowe-grand-prix-przemysla/ 

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama