11 kwietnia startuje nowa impreza biegową pod nazwą Biegowe Grand Prix Przemyśla.
Udział w imprezie można potraktować całkowicie w formie zabawy, ale również jako świetny sprawdzian formy, postępów w treningu i jako metodę na wyznaczenie tempa i intensywności poszczególnych jednostek treningowych.
– Niestety byliśmy zmuszeni do ustalenia opłaty startowej. Być może, jeżeli frekwencja dopisze, opłata będzie zlikwidowana, ale to zależy tylko od Was. Po prostu sponsorzy są zainteresowani udziałem w dużych imprezach. My ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę sędziowską (sędziowie posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia PZLA), pomiar czasu, prezentację listy wyników, świetną atmosferę. Postaramy się również o jak największą ilość niespodzianek dla uczestników. Na samy końcu wszyscy uczestnicy BGP otrzymają bardzo dobrej jakości koszulki, a także zaprojektowane na ten cykl medale. Będzie też coś dla naszych milusińskich. Zachęcamy do uczestniczenia w tej biegowej zabawie. Przyprowadźcie rodziny, dzieci, znajomych. Mamy nadzieję, że często wypowiadane słowa ” a w Przemyślu nic się nie dzieje” znikną na zawsze z naszych ust. Wiele zależy od nas samych! – mówią organizatorzy.
Więcej informacji tutaj http://przemyskiklubbiegacza.pl/2015/03/biegowe-grand-prix-przemysla/

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze