Reklama

Bociany wróciły. Odwołujemy zimę, ogłaszamy wiosnę!

Odebraliśmy w poniedziałek telefon od Czytelnika z informacją, że zawitały do Przemyśla bociany. Obserwacja ta była dla przemyślanina o tyle zaskakująca, że to pierwszy raz od 30 lat, gdy zauważył czerwononogie ptaki już w lutym.

Redaktor naczelny nie chciał dać wiary odkryciu, jednak zdecydował o wysłaniu naszego dziennikarza śledczego na poszukiwania. Okazało się, że nawet nie jeden, a dwa boćki wiją przy ul. Lwowskiej gniazda. Może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dwa bociany z całą pewnością! Zatem oficjalnie odwołujemy zimę, witaj wiosno!


fot.Krzysztof Kaplon
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zima - niezalogowany 2015-02-25 10:59:37

    Ludzie, co wy robicie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ludzie - niezalogowany 2015-02-25 11:15:41

    Odwołujemy Cię, zimo!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ornitolożka - niezalogowany 2015-02-25 13:00:28

    Przecież to gniazdo jest od kilku lat, nawet w zimie przy śniegu czasami siedzą w nim bociany  od pana Fedaczyńskiego (te co nie odlatują nigdzie).

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama