Reklama

Boisz się cukrzycy? Zrób bezpłatne badanie poziomu cukru!

11 kwietnia w Przemyślu będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań diabetologicznych. W ramach ogólnopolskiej akcji profilaktycznej Fundacji NEUCA, prowadzonej we współpracy z aptekami, w Przemyślu pojawi się mobilny punkt badań.

Przemyślanie będą mieli okazję nie tylko wykonać bezpłatne badania w zakresie cukrzycy, ale też skorzystać z fachowych porad w zakresie profilaktyki i leczenia cukrzycy. Dodatkowo, będzie można zmierzyć ciśnienie i sprawdzić wskaźnik BMI, dzięki któremu można ocenić ryzyko wystąpienia chorób związanych z nadwagą. Warto bowiem wiedzieć, że u osób otyłych cukrzyca występuje 7 razy częściej niż u tych z prawidłową masą ciała.

Mobilny punkt badań będzie zlokalizowany 11 kwietnia przy ulicy 3 Maja 31, między g. 10 a 16, przy siedzibie apteki – partnera akcji. Kolejnym przystankiem na trasie akcji będzie Krosno. Udział w badaniu jest bezpłatny, ale wymagane są wcześniejsze zapisy, których można dokonać na 14 dni przed planowanym badaniem pod tym samym adresem, w którym będą się odbywać badania.

Reklama

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie organizatora – fundacjaneuca.pl.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-04-03 18:10:07

    SKĄD SIĘ BIERZE CUKRZYCA - WOLNEMEDIA.NET

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-04-03 18:19:43

    YOUTUBE.COM - COFANIE CUKRZYCY W 30 DNI

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-04-03 18:23:20

    CUKRZYCA - VEGEPOLSKA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości