Reklama

Bójka trzech mężczyzn w rejonie dworca PKS. Wszyscy byli nietrzeźwi

24/10/2021 07:54

Sprawcy za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w rejonie dworca PKP biją się 3 osoby. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia, najpierw do słownej wymiany zdań, a następnie wywiązała się między nimi bójka.

Podczas zajścia dwóch zadawało uderzenia rękami i nogami trzeciemu. Po całym zajściu poszkodowany oddalił się z miejsca, a sprawcy zaczęli uciekać w różnych kierunkach.

Policjanci szybko zatrzymali wskazanych napastników. Okazali się nimi 29-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 38-letni mieszkaniec Jarosławia. Badanie alkomatem wykazało u 29-latka ponad 2 promile alkoholu, a u 38-latka ponad promil. Trafili do izby zatrzymań.

W trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności funkcjonariusze ustalili tożsamość oraz miejsce przebywania osoby poszkodowanej. Okazał się nią 34-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów.

Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol. W  czasie rozmowy z policjantami zachowywał się wulgarnie i agresywnie. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili zarzut udziału w bójce 29- i 38-latkowi. 


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama