Dwóch uczestników zajścia trafiło do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Uczestnicy bójki to fani dwóch przemyskich klubów.
W bójce brały udział 3 osoby: 27-letni Michał B. i dwóch 21-latków: Sebastian M. i Mateusz J. Najpierw bili rękami i nogami, co – zdaniem prokuratury – już stanowiło narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
W pewnym momencie [paywall]Michał B. wyciągnął nóż sprężynowy i ciężko ranił dwóch pozostałych uczestników zajścia. Jednego z nich uderzył nożem w okolice brzucha. – Spowodował tym obrażenia w postaci rany kłutej z uszkodzeniem śledziony, co skutkowało ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu i realnie zagrażało jego życiu – informuje Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.
Drugiemu 21-latkowi zadał co najmniej 3 uderzenia w okolice szyi i 2 uderzenia w okolice klatki piersiowej, czym spowodował pourazową odmę opłucnową lewostronną, co również stanowiło zagrożenie życia.
Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Przemyślu. Michał B. został zatrzymany i usłyszał zarzut udziału w bójce z użyciem noża i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu od 3 miesięcy do 10 lat pozbawienia wolności.
– Podejrzany został przesłuchany, przyznał się, ale według niego to on został sprowokowany i tylko się bronił. Twierdził, że bójka wywiązała się, gdy powiedział, że kiedyś był kibicem Czuwaju – mówi prokurator M. Pętkowska.
Odmienne wyjaśnienia złożyli poszkodowani (kibice Polonii), którzy twierdzą, że to oni zostali zaatakowani.
Do bójki doszło w nocy z 10 na 11 października na ul. Mickiewicza, w przesmyku łączącym tę ulicę z ul. Dworskiego. Ze względu na dobro postępowania nie opisywaliśmy tego zdarzenia wcześniej.
Z kolei 11 października wieczorem na ul. 3 Maja zaatakowany został stojący na światłach opel. I choć oficjalnie nikt tego nie potwierdza, mówi się, że były to kibolskie porachunki. W aucie zaatakowanego miała się znajdować czapka z barwami Polonii Przemyśl. Prokuratura na razie nie łączy tych dwóch zdarzeń ze sobą.
bor
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOŻERCY? - POLKI.PL
jakim trzeba być pojebem żeby bić sie o klub z ligi buraczanej? Tam przecież nikt nie potrafi grać w piłkę a te pajace jeżdżą za nimi jak mohery za rydzykiem
zlikwidować jeden klub jak mają w jednym mieście rywalizować od nienawiści aż po nawet zabójstwa (patologia)
bo buraki trzeba plewic to sie jezdzi po wioskach bo tam te buraki wlasnie co weekend są
To bylo prawdziwi patrioci... ich góru ma nawet Jezusa wytatuowanego na ręcę a w swoich teledyskach promuje noże i maczety. BOG HONOR I OJCZYZNA...
Zlikwidować czuwaj i po sprawie nie będzie więcej zagrożenia życia i wszyscy będą chodzić swobodnie bo jak narazie to oni zagrażają mieszkańcom miasta i narażają ich na niebezpieczeństwo to jest klub bez zasad napady na pojazdy demolowanie kamienic i pisanie " gang pedałów" na publicznych i nie swoich ścianach, to chodzenie z kosami psychiatryk dla nich się kłania... Szczyt hamstwa i wstyd dla rodzin istny wstyd
Tu nie chodzi już o czuwaj Czy Polonia to na Mickiewicza zawsze przybywa sama patologia jebani buraki z groty którzy po sobie zostawiają armagedon za to kamienicą pod paszportówka i pod tą jebaną Grotą Mieszkam niedaleko więc wiele historii nocnych znam bardzo dobrze imprezy odbywają się tam co piątek i co sobotę a nawet jak jest zakłócona cisza nocna To przyjeżdżam dwóch extra byków ze straży miejskiej a młodzieżówka się z nim naśmiewa prosto w oczy ale wcale się nie dziwię bo tych dwóch panów najwyżej co to może jeździć na grzyby do lasu A nie podejmować interwencją kiedyś sam poczułem skutki takich imprez bo powybijali mi lusterkach w aucie krew na masce samochodu itp a
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polskie-groby-zniszczone-w-kolomyi-na-ukrainie,nId,2655179
Siebie nawzajem moga powybijac tylko niech nie robia szkód innym
Widziałeś to , naprawdę ? jeśli nie ,to nie pisz głupot
to zadzwoń na policję oni załatwią to lepiej "byku"
Ludzie, czy Wy naprawdę myślicie że oni się biją o swoje kluby? Kluby sportowe to tylko przykrywka do tworzenia band zajmujących się m.in. handlem narkotyków. Nawet jak zlikwidują dwa aktualne i założą trzeci to nic nie da, bo oni dalej będą się za sobą ganiać.Pozdrawiam
Całkowicie masz rację .Zrobiło się centrum buractwa a najgorsze że Policja doskonale wie o tym i nic prewencyjnie nie robi.
WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOŻERCY? - POLKI.PL
jakim trzeba być pojebem żeby bić sie o klub z ligi buraczanej? Tam przecież nikt nie potrafi grać w piłkę a te pajace jeżdżą za nimi jak mohery za rydzykiem
zlikwidować jeden klub jak mają w jednym mieście rywalizować od nienawiści aż po nawet zabójstwa (patologia)