Reklama

Brak kontroli w sklepach sprzyja rozluźnieniu [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

20/12/2020 13:33

– Rządzący wprowadzają coraz to nowe zalecenia i przepisy, tymczasem wciąż nie brakuje osób, które niewiele sobie z nich robią. I moim zdaniem nic się nie zmieni, jeśli nie będzie kontroli i ich egzekwowania.

Są ustalone limity osób w sklepach, ale przecież nikt nie liczy osób w nich przebywających, a bywają sytuacje, że w jednym czasie gromadzi się sporo ludzi. Wciąż zdarzają się też w sklepach osoby bez maseczek, a mimo to są obsługiwane i personel nie zwraca na nie uwagi. Dotyczy to szczególnie marketów. Dlatego zamiast dokładać obostrzeń i zapisów, co wolno, a czego nie, wypadałoby się skupić na egzekwowaniu tego, co jest wiadome. Inaczej nie ma to większego sensu – dzieli się spostrzeżeniami przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2020-12-20 16:51:39

    ....""dzieli się spostrzeżeniami przemyślanin..." proponuję temu panu by natychmiast osobiście i społecznie lub za "miskę ryżu" jak to mówi Premier zajął się tym tematem bezzwłocznie !! Wybrane dla Ciebie Re

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2020-12-21 00:41:24

    Kościołów też nikt nie kontroluje  jak i  w sklepach i galeriach  rządzący tylko dużo  krzyczą  w TVPis  ku KUKURYKU  a jucha ich ktoś słucha  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-12-25 06:57:45

    Remarkable article post, I to a befuddling degree overwhelming the course by which you joined some fundamental center interests. Grateful unequivocally, I regard your post.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama