W poniedziałek, 11 marca, strażnicy graniczni z Budomierza poddali kontroli 52-letniego obywatela Ukrainy, który wyjeżdżał z Polski busem. Razem z nim podróżowały 4 osoby.
Podczas kontroli dokumentów okazało się jednak, że mężczyzna z pewnością nie powinien prowadzić tego pojazdu, gdyż nie posiadał odpowiednich uprawnień. 52-latek przyznał się do zarzucanych czynów. Wiedział, że nie posiada odpowiedniej kategorii prawa jazdy, ale zgodził się spełnić prośbę kolegi związaną z prowadzeniem pojazdu.
Jak przekazała służba prasowa BiOSG: „cudzoziemiec został przesłuchany, a sprawa kierowania pojazdem bez uprawnień trafi do sądu. Po zakończonych czynnościach busem wyjechała inna osoba”.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze