Reklama

Brakuje porządnej infrastruktury drogowo-kolejowej

09/02/2016 07:27

– Nasi włodarze wiele sobie obiecują po ostatnich inicjatywach mających na celu ściągnięcie w te strony konkretnych inwestorów. Według mnie wszystkie starania typu uzbrajanie terenów inwestycyjnych, zwalnianie z podatku i tym podobne pójdą na nic, jeśli drogi dojazdowe do A4 i krajowej „siedemnastki” nadal będą tak poniszczone jak teraz. W marnym stanie są również tory kolejowe prowadzące do miasta, remontowane jeszcze wiele lat wstecz. Taka infrastruktura drogowo-kolejowa z pewnością nie zachęca potencjalnych inwestorów, a samo uzbrojenie i zachęty to za mało.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-02-09 12:39:02

    Spokojnie PISoBOLSZEWIA z swoją marionetką nadrobią szybciutko w temacie "dobrą zmianą" :))

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-02-09 23:57:30

    No w Lubaczowie to raczej nie narobi bo to podkarpacki bastion PSL. Powiatem od czasu jego powstania rządzi starosta Michalik zasłużony działacz PSL, zaś Lubaczowem burmistrz Szpyt -  działacz PO.  Co do listu porządne drogi nie powstaną prędko no chyba, że ruch na Ukrainę mocno wzrośnie, a przejścia w Korczowej i Hrebennem nie będą wyrabiały z odprawami i będzie koneiczna rozbudowa przejścia w Budomierzu. To samo linia kolejowa może zostać wyremontowana tylko jeżeli wzrośnie ruch kolejowy z Ukrainą, a przejście w Medyce będzie za małe i trzeba będzie uruchomić ponownie przejście w Werchracie, ale to całkowita abstrakcja.To nie PRL gdzie linia kolejowa Munina - Hrebenne była opłacalna bo wśród miejscowych mało kto miał samochód i musiał w świat jechać "bałajem". Poza tym nie ma już dawniej największego zakładu w okolicy - Kopalni w Baszni, a obroty z Ukrainą nie tak duże jak wcześniej z Sojuzem.  Nie czarujmy się na Podkarpaciu od okolic Lubaczowa chyba tylko Bieszczady leżą bardziej na końcu świata i bardzo ciężko będzie sprowadzić inwestorów do miasta. to takie błędne koło nie ma inwestycji bo nie ma porządnych dróg i torów. Nie ma porządnych dróg bo jest mało ludzi i nie ma poważnych inwestycji. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości