Reklama

Brawo przemyślanie!

27/11/2016 19:01

– W Święto Niepodległości już kolejny rok odwiedzamy rodzinnie przemyski cmentarz wojskowy, by zapalić światełko na grobach, w tym na grobie nieznanego żołnierza. Za każdym razem podczas takiej wizyty zastanawiam się, dlaczego wszystkie flagi umieszczone przy grobie są niewyprasowane, a jedna była nawet rozdarta tuż przy trzonie. Gdzie szacunek dla symbolu narodowego? Zauważyłam też, że biało-czerwone flagi zostały porozwieszane po 2 sztuki na latarniach przy ulicy Jagiellońskiej i do połowy Słowackiego. Czy nie rozsądniej byłoby je rozdzielić tak, by część ulicy Słowackiego bliżej cmentarza również była udekorowana barwami narodowymi? Na szczęście mieszkańcy miasta nie zawiedli! Co roku rośnie nasza świadomość narodowa. Ilość flag wywieszana w prywatnych oknach i na balkonach bardzo cieszy. Brawo przemyślanie!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama