Reklama

Brązowy medal dla łuczniczek z Jarosławia

13/08/2016 11:00

Zawodniczki UKS TRAMP, działającego przy ZSTiO w Jarosławiu, wywalczyły tytuł drugiego wicemistrza podczas XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. Zawody odbyły się w Dobrczy koło Bydgoszczy w dniach 29 – 31 lipca 2016. Wzięło w nich udział 176 zawodników i zawodniczek z całego kraju, a wśród nich 5-osobowa ekipa z Jarosławia.

– Zespół TRAMPU w składzie Natalia Marcinkiewicz, Agata Osuch i Jagoda Siry w drodze po medal pokonał ekipę z Dąbrowy Tarnowskiej, następnie rówieśniczki z Krakowa. Niestety w walce o finał nasze dziewczyny musiały uznać wyższość drużyny z Rudy Śląskiej – informuje Kancelaria Burmistrza Jarosławia.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej zaprezentowała się Agata Osuch, która ostatecznie zajęła miejsce szóste, ulegając w ćwierćfinale późniejszej mistrzyni. Dobry występ zanotowała również Natalia Marcinkiewicz, która dopiero w 1/8 finału uległa wyżej notowanej zawodniczce z Warszawy. Jagoda Siry i Ryszard Topolnicki zakończyli swoje zmagania na 1/16 finału, a Szymon Turko na 1/32 finału. Natalia Marcinkiewicz i Jagoda Siry dostały również nominację do kadry Polski juniorek młodszych.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bomba - niezalogowany 2016-08-29 08:00:37

    Jeszcze trochę a kancelaria Burmistrza zajmi e się wszystkimi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama