Reklama

Burmistrz docenił osiągnięcia łuczników i tenisistów stołowych

05/06/2015 19:25

Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch spotkał się z łuczniczkami z UKS Tramp oraz pingpongistami PKS Kolping FRAC Jarosław. Okazją były wysokie wyniki, w tym złote, srebrne i brązowe medale Polski oraz pożegnanie dwóch tenisistów.

Jarosławscy zawodnicy i zawodniczki sekcji łuczniczych zajęli na Halowych Mistrzostwach Polski w Pińczowie medalowe miejsca. Ich wynik nagrodził również burmistrz, przyznając klubowi nagrodę finansową. Indywidualnie wyróżnił też Wiesława Kutyłę, trenera UKS Tramp. 

– Gratuluję fantastycznych wyników i życzę równie dobrych w przyszłości. Takich wyników nam trzeba, o takie walczymy – mówił burmistrz przed wręczeniem nagród. Odebrali je Agata Osuch, halowa mistrzyni Polski w kategorii młodzików oraz Kinga Oczkowska, wicemistrzyni Polski młodziczek młodszych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje halowa mistrzyni Polski młodzików, która swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęła zaledwie półtora roku temu.

Reklama

Wyniki pingpongistów z PKS Kolping FRAC Jarosław również spotkały się z uznaniem władz miasta. Zawodnicy zakończyli drużynową rywalizację ligową najwyższej klasy rozgrywkowej Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn w sezonie 2014/2015 na III miejscu. Trzyosobową ekipę w składzie Wang Zeng Yi, Jewgienij Szczetinin i Witalij Niechwiedowicz, grającą po okiem trenera Kamila Dziukiewicza, opuszczają Białorusini. Pożegnalne mecze rozegrali już w marcu. Zastąpią ich Bartosz Such i Robert Floras. Liczymy, że jarosławscy tenisiści już w nowym składzie nie oddadzą pola i kolejny sezon również zakończą na wysokich miejscach.


fot.Roman Kijanka
Kinga Oczkowska (od lewej) i Agata Osuch razem z trenerem i przedstawicielami władz Jarosławia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama