Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch spotkał się z łuczniczkami z UKS Tramp oraz pingpongistami PKS Kolping FRAC Jarosław. Okazją były wysokie wyniki, w tym złote, srebrne i brązowe medale Polski oraz pożegnanie dwóch tenisistów.
Jarosławscy zawodnicy i zawodniczki sekcji łuczniczych zajęli na Halowych Mistrzostwach Polski w Pińczowie medalowe miejsca. Ich wynik nagrodził również burmistrz, przyznając klubowi nagrodę finansową. Indywidualnie wyróżnił też Wiesława Kutyłę, trenera UKS Tramp.
– Gratuluję fantastycznych wyników i życzę równie dobrych w przyszłości. Takich wyników nam trzeba, o takie walczymy – mówił burmistrz przed wręczeniem nagród. Odebrali je Agata Osuch, halowa mistrzyni Polski w kategorii młodzików oraz Kinga Oczkowska, wicemistrzyni Polski młodziczek młodszych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje halowa mistrzyni Polski młodzików, która swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęła zaledwie półtora roku temu.
Wyniki pingpongistów z PKS Kolping FRAC Jarosław również spotkały się z uznaniem władz miasta. Zawodnicy zakończyli drużynową rywalizację ligową najwyższej klasy rozgrywkowej Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn w sezonie 2014/2015 na III miejscu. Trzyosobową ekipę w składzie Wang Zeng Yi, Jewgienij Szczetinin i Witalij Niechwiedowicz, grającą po okiem trenera Kamila Dziukiewicza, opuszczają Białorusini. Pożegnalne mecze rozegrali już w marcu. Zastąpią ich Bartosz Such i Robert Floras. Liczymy, że jarosławscy tenisiści już w nowym składzie nie oddadzą pola i kolejny sezon również zakończą na wysokich miejscach.

fot.Roman Kijanka
Kinga Oczkowska (od lewej) i Agata Osuch razem z trenerem i przedstawicielami władz Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze