Reklama

Było i nie ma. Z kolejnego lustra na ścieżce rowerowej zostały szczątki

07/05/2022 06:58

– Niedawno na łamach gazety pojawiła się informacja o akcie dewastacji lustra na ścieżce rowerowej przy ogrodach działkowych „Na Jazie I”.


Taki drobny element fragmentu miejskiej infrastruktury to duże ułatwienie dla rowerzystów i jednocześnie bufor bezpieczeństwa, minimalizujący ryzyko zderzenia się z innym rowerzystą. Tymczasem już mamy kolejny przykład wandalizmu, tym razem w Prałkowcach.

Tutaj lustro też doszczętnie zniszczono. Być może to tylko zbieg okoliczności, ale warto nagłaśniać takie rzeczy. Miejmy nadzieję, że zniszczony element zostanie zastąpiony nowym.

Szkoda tylko, że takie wybryki najczęściej pozostają bezkarne, a pieniądze na sfinansowanie naprawy znaleźć przecież trzeba


fot.Nadesłane przez Czytelnika
mieszkaniec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama