Były kierownik w urzędach skarbowych w Jarosławiu i Łańcucie Marceli D. został oskarżony o mobbing, naruszanie praw pracowniczych i przekroczenie uprawnień funkcjonariusza publicznego.
Prokuratura Rejonowa w Łańcucie skierowała do Sądu Rejonowego w Łańcucie akt oskarżenia przeciwko Marcelemu D., który w okresie objętym zarzutami pełnił funkcje kierownicze w Urzędzie Skarbowym w Jarosławiu oraz Urzędzie Skarbowym w Łańcucie. Z ustaleń śledztwa wynika, że Marceli D. wielokrotnie dopuszczał się psychicznego znęcania nad pracownikami...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 58% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze