Reklama

Cały czas walczą o most kolejowy. List do Generalnego Konserwatora Zabytków

O ich staraniach o uratowanie w całości mostu kolejowego na Sanie w Przemyślu powstał materiał, zrealizowany przez telewizję Polsat. 6 sierpnia br. sygnatariusze porozumienia „MOST” skierowali list do Generalnego Konserwatora Zabytków Magdaleny Gawin.

Joanna Markin (Razem na 100), Błażej Wilk (Stowarzyszenie Most), Waldemar Hryniszyn (Fundacja Azymut), Igor Horkiw (Narodnyj Dim), Marek Janowski (Stowarzyszenie Muzeum Ratownictwa i Techniki) oraz Mariusz Sidor (Fundacja Galicyjskich Dróg Żelaznych) poprosili w dokumencie o[paywall] interwencję w sprawie planowanej rozbiórki połowy zabytkowego kolejowego mostu z 1891 r., zlokalizowanego w Przemyślu na rzece San.

„(…) Nasze zaniepokojenie powoduje zarówno plan zniszczenia ważnego, charakterystycznego zabytku Przemyśla, jak i przedstawienie przez PKP PLK koncepcji budowy nowego mostu (i zagospodarowania starej konstrukcji) zupełnie odmiennej od tej, która była konsultowana społecznie w 2016 roku. Jako przedstawiciele stowarzyszeń czujemy się wyrazicielami woli mieszkańców Przemyśla, którzy w swej znakomitej większości nie godzą się na okaleczenie i rozbiórkę choćby części mostu. W ramach prowadzonej przez nas zbiórki, zebraliśmy ponad 3 tysiące głosów za pozostawieniem mostu i dlatego uważamy, że właśnie tę zbiórkę należy uznać za jedyne, prawdziwe i obywatelskie konsultacje w sprawie przeprawy kolejowej na Sanie (…)” – napisali m.in.

Reklama

6 maja br. wymienieni skierowali pismo do PKP PLK o zmianę planów budowy nowego mostu i zachowania starego w całości. Niestety, do nie otrzymali żadnej odpowiedzi. Dowiedzieli się natomiast, że PKP PLK organizuje przetarg na prace rozbiórkowo-budowlane, za zgodą Wojewódzkiego Podkarpackiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu.

„(…) Wokół mostu dzieją się niezrozumiałe ruchy uczestników procesu uzgadniania inwestycji. Wystarczy spojrzeć na czynności władz miasta i wojewódzkiego konserwatora zabytków. Przemyski magistrat dawno wpisał do gminnego rejestru zabytków cały most jako nieruchomość. Co ciekawe – pod dokumentem widnieje pieczęć głównego specjalisty Pani Beaty Kot, która dzisiaj jako Wojewódzki Konserwator Zabytków wpisała most do rejestru wojewódzkiego tylko w połowie i w dodatku jako zabytek ruchomy?! Dlaczego? Most dostał kół? Był zabytkiem w całości, teraz już tylko zabytkiem zostały przęsło skrajne od strony północo-wschodniej, przęsło nurtowe od strony południowo-zachodniej i przęsło skrajne od strony południowo-wschodniej? Co więc stanie się z drugą linią mostu? Nie znajdujemy na to odpowiedzi (…)” – dodali w liście.

Przemyski most starszy od tego w Pilchowicach

W dokumencie nawiązali do dyskusji jaka przetoczyła się niedawno jak Polska długa i szeroka odnośnie… wysadzenia dla potrzeb filmowych klatek mostu w Pilchowicach.

„ (…) Okazuje się, że tylko groźba efektownego zburzenia mostu przez amerykańską ekipę filmową, pod kierownictwem znanego aktora, może wywołać ogólnonarodowe oburzenie i wstawiennictwo znanych autorytetów oraz uratować zabytek. Przemyski most kolejowy jest starszy od mostu w Pilchowicach. Mimo że przeżył pokiereszowany przez trzy wojny, okupację sowiecką i niemiecką, zostanie zburzony przez... Polskie Koleje Państwowe przy cichej zgodzie konserwatora zabytków, władz miasta, województwa, lokalnych polityków i parlamentarzystów. Mając na uwadze cytat z Pani wypowiedzi dla prasy, że „taki scenariusz byłby możliwy za czasów poprzednich rządów, ale nie teraz", prosimy o wpisanie całego mostu do rejestru zabytków, w mieście dwukrotnie oznaczonym sygnaturą Pomnik Historii!” – podsumowali.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2020-08-13 20:15:16

    Prezydent Bakun i tak ma wszystko gdzieś, w Przemyślu. Jego nie interesuje nic, a co dopiero most. Teraz w urzędzie nie wiadomo kto rządzi, czy Prezydent czy PIS. Jeden wielki bajzel. Kłócić się to potrafią, ale żeby coś robić to już nie. Mieszkańcy cały urząd rozliczą przy kolejnych wyborach. Trzeba w przyszłości mądrze wybrać a nie dostać się na stanowisko i obsadzać stanowiska znajomymi. Zresztą nie którzy z urzędników robią to samo. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jaś - niezalogowany 2020-08-13 20:52:36

    ..... ratujmy to miasto głosujmy na NICK

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aaa - niezalogowany 2020-08-14 07:14:37

    Proponuję rozwiązanie które przyniesie miastu pieniądze; po pierwsze to  należy przejąć most od PKP, po drugie poszukać wytwórni filmowej która zapłaci za wysadzenie mostu dla potrzeb realizacji jakiegoś filmu, po trzecie wywieźć złomowisko na złom a najlepiej bez pośredników bezpośrednio do huty. Uzyskane dochody wykorzystać na potrzeby miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama