Reklama

Celnicy też śmigają na deskach

Przez trzy dni, od 22 do 24 stycznia br., na stacji narciarskiej Słotwiny w Krynicy Zdroju odbyły się V Mistrzostwa Polski Służby Celnej w narciarstwie alpejskim. W imprezie bardzo udanie wystartowała reprezentacja Izby Celnej w Przemyślu.

Jak poinformowali organizatorzy, jubileuszowe piętnaste mistrzostwa Polski były rekordowe jeśli chodzi o obsadę. Do rywalizacji na narciarskich trasach przystąpiło łącznie 64 zawodniczki i zawodników. Mroźna, słoneczna pogoda, dobrze przygotowane  trasy sprzyjały zaciętej rywalizacji.

Czteroosobowa ekipa przemyskich celników w składzie: Joanna Walczak, Piotr Chudzik (kategoria wiekowa do 50 lat) oraz Elżbieta Sawicka i Grzegorz Michalski (kategoria wiekowa powyżej 50 lat) w klasyfikacji generalnej zajęła znakomite drugie miejsce. W rywalizacji indywidualnej Grzegorz Michalski zdobył w swojej kategorii złoty medal, zaś J. Walczak i E. Sawicka uplasowały się tuż poza podium.

Pamiątkowe medale, puchary i dyplomy najlepszym wręczyli zastępca szefa Służby Celnej podinspektor celny Jerzy Chrobak oraz dyrektor Izby Celnej w Krakowie inspektor celny Andrzej Nowak.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    MC - niezalogowany 2016-02-03 20:13:23

    MISIEK NAJLEPSZY !!!!! POZDRO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ebrt - niezalogowany 2016-03-07 00:40:59

    Celnicy lepiej niexh śmigają w pracy tak jak trzeba .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama