Już w najbliższą niedzielę, 17 września, o g. 13 obok placu Urzędu Gminy w Żurawicy startuje wyjątkowa impreza charytatywna, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Bartka Półtoranosa.
Historię Bartka opisywaliśmy w jednym z ostatnich wydań ŻP. 18-latek z gminy Żurawica uległ wypadkowi samochodowemu, do którego doszło 30 czerwca br. na skrzyżowaniu ul. Zadwórzańskiej z aleją Wolności w Przemyślu. Cudem przeżył. Jego droga do odzyskania sprawności będzie trudna i zarazem kosztowna. Dlatego każdy grosik wrzucony podczas koncertu do puszki jest na wagę złota.
Charytatywna impreza na rzecz chłopaka startuje o g. 13. Gwiazdą wieczoru będzie rockowy zespół GED. Na scenie usłyszymy też Justynę Kwaśną-Łapisz, znaną z „Szansy na sukces”, Szarotki z Zespołu 5 Bataliony Strzelców Podhalańskich. Uczestników będzie także bawił DJ Przemek. W programie: pokazy (Jumping Stars Team, Cukierasy, Auto Mobil Klub w Przemyślu), licytacje i liczne atrakcje dla najmłodszych. Nie zabraknie pysznych przysmaków i tańców (do zabawy zaprosi grupa Wedding Time). Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze