Urząd Gminy Przeworsk wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej organizują pomoc dla bezrobotnych, którzy chcą odmienić swój los.
W połowie lutego b.r. w budynku Urzędu Gminy Przeworsk odbyły się dwa spotkania inicjujące projekt „Czas na aktywność w Gminie Przeworsk”, w których uczestniczył doradca zawodowy. Podpowiadał poszukującym zatrudnienia, od czego zacząć szukanie pracy i jak przerwać marazm dotykający osoby bezrobotne. Projekt „Czas na aktywność w Gminie Przeworsk” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowany do osób zamieszkałych na terenie gminy Przeworsk, korzystających z pomocy społecznej, w wieku aktywności zawodowej, należących do grupy bezrobotnych długotrwale korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, w tym m.in. znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej, rodzinnej i zawodowej. Celem powyższego działania jest zwiększenie stopnia samodzielności i aktywności osobistej, społecznej i zawodowej podopiecznych GOPS, co umożliwi im zwiększenie mobilności na rynku pracy i poprawi ich sytuację materialno-bytową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wiem po co są te PUP, czy nie tylko by łożyć na nie pieniądze.
Samorządy służą lolanym układom. Powołane aby służyć społeczeństwu, tak naprawdę służą elicie. Potworzoną rodzinne folwarki . Pani sekretarz Buczek pracowała wraz z swoim mężem w tym samym urzędzie. Kanapki mogli nosić w jednym worku. Mało tego, aby oszczędzać więcej na woreczkach śniadaniowych, to też zatrudniono córeczkę w GOPS , podległy gminie , a zarazem mieszczącym w tym samym budynku. Przez co cała rodzinna nosiła kanapki w jednym woreczku. Co dowodzi że Polak , potrafi oszczędzać. Innym przykładem że Polak potrafi oszczędzać , jest fakt że wiele rodzin w ogóle nie kupuję woreczków śniadaniowych , bo do pracy nie wychodzi.
Zwalczać bezrobocie można tylko poprzez zakładanie nowych zakładów produkcyjnych , usługowych itp . A to co robią , przypomina zaklinanie rzeczywistości i nic więcej. Od tego nie przybędzie ani jedno nowe miejsce .
Polska to taki Kurwystan, wszystko jest do D.........y.I nic się nie zmieni. Każdy walczy tylko o stanowisko dla siebie., często dając du..... i za kasę.Jeśli opisane wyżej przypadki rodzinnych powiązań w UG sekretarz Buczek to prawda, to dlaczego nikt nie interweniuje ?Kto tak naprawdę rządzi w Gminie ?
Dzięki PUP jest mniejsze bezrobocie. Policz ile etatów jest w PUP. Dyrektorzy, kierownicy. Jest mniejsze bezrobocie? Jest.
Ludzie czego wy oczekujecie na rubieżach UE. Zobaczcie, co jest 40-50 km od Przeworska po drugiej stronie granicy na Ukrainie. Nasze standardy polityczne, etyka tak naprawdę niewiele odbiega od tamtejszych. Poczytajcie o regioniehttp://biznes.pl/kraj/piec-najbiedniejszych-powiatow-w-polsce/ns3eqy
Nie wiem po co są te PUP, czy nie tylko by łożyć na nie pieniądze.
Samorządy służą lolanym układom. Powołane aby służyć społeczeństwu, tak naprawdę służą elicie. Potworzoną rodzinne folwarki . Pani sekretarz Buczek pracowała wraz z swoim mężem w tym samym urzędzie. Kanapki mogli nosić w jednym worku. Mało tego, aby oszczędzać więcej na woreczkach śniadaniowych, to też zatrudniono córeczkę w GOPS , podległy gminie , a zarazem mieszczącym w tym samym budynku. Przez co cała rodzinna nosiła kanapki w jednym woreczku. Co dowodzi że Polak , potrafi oszczędzać. Innym przykładem że Polak potrafi oszczędzać , jest fakt że wiele rodzin w ogóle nie kupuję woreczków śniadaniowych , bo do pracy nie wychodzi.
Zwalczać bezrobocie można tylko poprzez zakładanie nowych zakładów produkcyjnych , usługowych itp . A to co robią , przypomina zaklinanie rzeczywistości i nic więcej. Od tego nie przybędzie ani jedno nowe miejsce .