Reklama

Chciał odzyskać dług, grozi mu więzienie

05/04/2015 11:31

50-letni mieszkaniec Jarosławia próbując odzyskać dług w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, pobił dłużnika i zmusił go do podpisania umowy sprzedaży jego samochodu na poczet zadłużenia.

Po odzyskanie należności jarosławianin wybrał się do domu 62-letniego mieszkańca pow. przeworskiego. Gdy ten odmówił wydania gotówki, został pobity i zmuszony do podpisania umowy sprzedaży swojego samochodu na poczet zadłużenia.
Pokrzywdzony powiadomił jednak policję. Mieszkaniec Jarosławia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut rozboju oraz wyzysku. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt z możliwością zamiany kary na kaucję, z której ten skorzystał.
 Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    P.K - niezalogowany 2015-04-10 07:58:42

    w Rzeszowie też zorganizowali porwanie, ale dla większej sumy 40 mln. W co była zamieszana grupa przestępcza.Prokurator zażądał 2 lat w zawieszeniu.Tu kwota jest o wiele mniejsza , więc prokurator będzie się negocjował i walczył o jak największy kąsek i będzie straszył większym wyrokiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    iwa - niezalogowany 2016-03-30 19:49:25

    Zawsze trzeba działać zgodnie z prawem. Wiele osób o tym zapomina. Tutaj http://samodzielnawindykacja.pl są ciekawe artykuły o windykacji. Warto się z nimi zapoznać za czym podejmiemy jakiekolwiek kroki. Portal samodzielnawindykacja.pl zawiera również porady, który warto wprowadzić w życie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    iwaiwa - niezalogowany 2018-05-09 14:17:58

    to sama działaj zgodnie z prawem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości