Reklama

Chciał wywieźć psychotropy. Wpadł

Amfetamina, którą znaleźli i zabezpieczyli funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, wystarczyłaby do jednorazowego odurzenia się ponad 10 tys. osób.

Arkadiusz K. 27 sierpnia 2015 r. przez przejście drogowe w Medyce usiłował wywieźć z Polski  na Ukrainę znaczną ilość amfetaminy o łącznej wadze ponad 1 kilograma i szacunkowej wartości rynkowej 35 tys. zł. Środki odurzające[paywall] ukrył w prawym tylnym nadkolu samochodu osobowego marki Nissan Primera. Podczas kontroli dokonanej przez funkcjonariuszy BiOSG został jednak zdemaskowany i aresztowany. Meżczyzna nie przyznał się do winy, składając niewiarygodne wyjaśnienia. W areszcie przebywa od 27 sierpnia 2015 r. Przestępstwo, którego miał się dopuścić, zagrożone jest karą grzywny i pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Ostatniego dnia grudnia ub.r. Prokuratura Rejonowa w Przemyślu skierowała przeciwko niemu do Sądu Okręgowego w Przemyślu akt oskarżenia.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości