Amfetamina, którą znaleźli i zabezpieczyli funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, wystarczyłaby do jednorazowego odurzenia się ponad 10 tys. osób.
Arkadiusz K. 27 sierpnia 2015 r. przez przejście drogowe w Medyce usiłował wywieźć z Polski na Ukrainę znaczną ilość amfetaminy o łącznej wadze ponad 1 kilograma i szacunkowej wartości rynkowej 35 tys. zł. Środki odurzające[paywall] ukrył w prawym tylnym nadkolu samochodu osobowego marki Nissan Primera. Podczas kontroli dokonanej przez funkcjonariuszy BiOSG został jednak zdemaskowany i aresztowany. Meżczyzna nie przyznał się do winy, składając niewiarygodne wyjaśnienia. W areszcie przebywa od 27 sierpnia 2015 r. Przestępstwo, którego miał się dopuścić, zagrożone jest karą grzywny i pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Ostatniego dnia grudnia ub.r. Prokuratura Rejonowa w Przemyślu skierowała przeciwko niemu do Sądu Okręgowego w Przemyślu akt oskarżenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze