Reklama

Chłopska Szkoła Biznesu

31/03/2018 12:30

W ramach projektu „Działaj globalnie – Myśl lokalnie” zorganizowano turniej gier w „Chłopską Szkołę Biznesu” i siatkówkę. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta.

„Chłopska Szkoła Biznesu” to gra, która w praktyczny sposób uczy przedsiębiorczości, rynkowej konkurencji, a jednocześnie współpracy. Uczestnicy utworzyli 14 spółek i 2 banki. Symultanicznie negocjowali i zawierali transakcje handlowe, a dzięki panującym regułom akcja była naprawdę ekscytująca.

Ogromnych emocji dostarczyła także gra w siatkówkę. Zmierzyły się drużyny pracowników Szkoły Podstawowej nr 2, nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniów SP 2 i LO.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości