W ramach projektu „Działaj globalnie – Myśl lokalnie” zorganizowano turniej gier w „Chłopską Szkołę Biznesu” i siatkówkę. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta.
„Chłopska Szkoła Biznesu” to gra, która w praktyczny sposób uczy przedsiębiorczości, rynkowej konkurencji, a jednocześnie współpracy. Uczestnicy utworzyli 14 spółek i 2 banki. Symultanicznie negocjowali i zawierali transakcje handlowe, a dzięki panującym regułom akcja była naprawdę ekscytująca.
Ogromnych emocji dostarczyła także gra w siatkówkę. Zmierzyły się drużyny pracowników Szkoły Podstawowej nr 2, nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniów SP 2 i LO.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze