W piątek, 26 lutego br., Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu wstrzymuje przyjmowanie pacjentów. Wszystko przez awarię rozdzielni głównej, zasilającej placówkę w energię elektryczną.
Wstrzymanie przyjęć pacjentów dyrekcja szpitala zaplanowała od godziny 8 do godziny 14. W tych godzinach szpital zostanie całkowicie odcięty od zasilania energetycznego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....to samo co w szpitalu jest z instalacjami w rozdzielniach COM-oskich ZOZ-ów w około szpitala, bezpieczniki są "powatowane", żadnych zabezpieczeń...czy pan S. dalej ze swoim kajecikiem po placu biega i szuka sobie zajęcia, czy w końcu zajęcie znalazło pana S. , który zarządza elektrykami w COM?...a gdzie przeglądy roczne takich m.in. takich instalacji, gdzie inspektorzy, gdzie weryfikacja Zakładu Energetycznego, gdzie w tym wszystkim bezpieczeństwo pacjentów, co robi ekscelencja nowy dyrektor?...w mojej ocenie jest to bezpośrednie narażenie wszystkich pacjentów na utracie zdrowia, a szpitala na utracie możliwości zarabiania w działalności szpitala...czy ktoś sprawdzał kompetencje obecnego dyrektora COM, czy tylko miał być ładny...?
...to samo co w szpitalu jest z instalacjami w rozdzielniach COM-oskich ZOZ-ów w około szpitala, bezpieczniki są "powatowane", żadnych zabezpieczeń...czy pan S. dalej ze swoim kajecikiem po placu biega i szuka sobie zajęcia, czy w końcu zajęcie znalazło pana S. , który zarządza elektrykami w COM?...a gdzie przeglądy roczne takich m.in. takich instalacji, gdzie inspektorzy, gdzie weryfikacja Zakładu Energetycznego, gdzie w tym wszystkim bezpieczeństwo pacjentów, co robi ekscelencja nowy dyrektor?...w mojej ocenie jest to bezpośrednie narażenie wszystkich pacjentów na utracie zdrowia, a szpitala na utracie możliwości zarabiania w działalności szpitala...czy ktoś sprawdzał kompetencje obecnego dyrektora COM, czy tylko miał być ładny...?