Gród nad Sanem wakacje rokrocznie żegna z przytupem. Nie inaczej będzie w tym roku – food trucki, orkiestra dęta, spektakle, jarmark rozmaitości, sportowe rozgrywki, a na finał Cugowscy. Przemyśl uczci swojego patrona – Świętego Wincentego.
Dni patrona miasta, czyli Wincentiadę, celebrować będziemy 26 i 27 sierpnia. Imprezę tradycyjnie zainaugurują msza święta i procesja ulicami miasta z relikwiami patrona. W przemarszu udział wezmą orkiestra dęta, poczty sztandarowe, przedstawiciele władz i mieszkańcy.
Atrakcji będzie wiele – konkursy i zabawy dla dzieci, spektakl Teatru Formy Piękna Morylinda, projekcji filmu niemego z 1928 r. Pan Tadeusz z muzyką na żywo zespołu Czerwie. Na stadionie Czuwaju rozegrany zostanie mecz piłki nożnej Samorządowcy kontra Prawnicy. Imprezę zakończy koncert Cugowskich, czyli pop-rockowego zespołu złożonego z Krzysztofa, Piotra i Wojciecha Cugowskich. Nie może Was zabraknąć.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze