W niedzielę 27 sierpnia na Rynku w Przemyślu zaśpiewał zespół Cugowscy. Byli oni gwiazdą tegorocznej Wincentiady.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.KONCERT BYL SUPER DESZCZ TEZ BYL SUPER-;))))
Przez 4 lata , Cugowski był senatorem . Często zmienia swoje poglądy , to oznacza brak zdecydowania . A to przekłada sie na zmniejszona wiarygodność nie tylko jako polityka, czy politykiera, ale nawet jako człowieka. U mnie , po prostu nie budzi zaufania
Nie mieszaj polityki i zaufania do muzyki Było fajnie SUPER KONCERT NARESZCIE KONKRETNA GWIAZDA W PRZEMYŚLU!!!! A teraz kolejny czas czekania na coś ciekawego co wyciągnie ludzi na piękny przemyski rynek Ale władze Przemyśla często zmieniają zdanie więc może czas czekania długi nie będzie
No w koncu jakas sensowna gwiazda!!!
KONCERT BYL SUPER DESZCZ TEZ BYL SUPER-;))))
Przez 4 lata , Cugowski był senatorem . Często zmienia swoje poglądy , to oznacza brak zdecydowania . A to przekłada sie na zmniejszona wiarygodność nie tylko jako polityka, czy politykiera, ale nawet jako człowieka. U mnie , po prostu nie budzi zaufania