250 tys. zł przeznaczy w przyszłym roku Lubaczów na inwestycje realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Kwota być może zostanie zwiększona. Pomysł, choć zyskał ogólne poparcie, wywołał długą dyskusję. – Zmobilizujmy mieszkańców. Wiele osób chce coś zrobić, ale nie ma możliwości – padały głosy. Pojawiły się też wątpliwości, czy miasto stać na taki pomysł.
– Mieszkańcy sami zdecydują, co na ich osiedlu będzie mogło powstać lub zostać wyremontowane – wyjaśniał ideę budżetu obywatelskiego wiceburmistrz Lubaczowa Janusz Zubrzycki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze