Reklama

Cykl pokazów pierwszej pomocy przedmedycznej

22/02/2015 17:30

Akcja organizowana jest przez gminę Przeworsk oraz pracowników FALCK w Przeworsku.

Do tej pory odbyły się dwa pokazy: pierwsze spotkanie 13.02.2015 w Remizie OSP Nowosielce, kolejne 20.02.2015 w remizie OSP Rozbórz. Przed nami kolejne juz  27.02.2015 w remizie OSP Chałupki o godz. 19.00. Specjaliście wytłumaczą jak postepować w przypadku, gdy ktoś potrzebuje pierwszej pomocy. Dosponują też fantomami, na których ochotnicy mogą spróbować swych sił.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości