Akcja organizowana jest przez gminę Przeworsk oraz pracowników FALCK w Przeworsku.
Do tej pory odbyły się dwa pokazy: pierwsze spotkanie 13.02.2015 w Remizie OSP Nowosielce, kolejne 20.02.2015 w remizie OSP Rozbórz. Przed nami kolejne juz 27.02.2015 w remizie OSP Chałupki o godz. 19.00. Specjaliście wytłumaczą jak postepować w przypadku, gdy ktoś potrzebuje pierwszej pomocy. Dosponują też fantomami, na których ochotnicy mogą spróbować swych sił.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze