– Pogoda wprawdzie nie rozpieszcza, ale sezon na place zabaw rozpoczął się już jakiś czas temu. Przydałyby się jednak ich regularne przeglądy, bo nie wszystkie sprzęty i urządzenia są sprawne.
Mam na myśli chociażby „Wielopokoleniowy park wypoczynku, sportu i rekreacji” przy Bohaterów Getta, który powstał w ramach budżetu obywatelskiego. Na terenie obiektu, który ściąga młodzież, dzieci i dorosłych, są zaledwie 2 huśtawki i obie zostały już uszkodzone. W tej dla dzieci młodszych oberwane są zaczepy łańcucha zabezpieczającego przed wypadnięciem z siedziska huśtawki, więc nie ma jak przypiąć malucha, a w drugiej nagminnie poluzowywane są śruby, przez co siedzisko ledwie się trzyma, co grozi upadkiem. Obie kwestie zostały zgłoszone z nadzieją na rychłą interwencję, ale nadal jest, jak było. Jeśli o obiekt nie będzie się należycie dbać, szybko ulegnie zniszczeniu, co byłoby wielką szkodą, bo cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców – zwraca uwagę na problem jeden z bywalców placu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze