Popularne „czepkowanie” to kropka nad „i” dla studentów pielęgniarstwa każdej wyższej uczelni w Polsce. To oficjalny moment wstąpienia w szeregi zawodowej kadry pielęgniarek. Nie inaczej było podczas takiego ceremoniału w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.
Tegoroczna uroczystość była drugą tego rodzaju w historii PANS. Odbyła się w uczelnianej auli. Najważniejsi tego dnia byli oczywiście absolwenci wydziału pielęgniarstwa i to do nich słowa wsparcia, bezcenne rady i piękne życzenia kierowali m.in....
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 86% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze