Niemałe zamieszanie wzbudził prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, gdy 15 września na swoim profilu facebookowym dodał zdjęcie z Czesławem Langiem, opatrzone komentarzem „Na początku roku, jak zamieściłem podobne zdjęcie, to mogliśmy się tylko domyślać, co to oznacza... W połowie sierpnia mieliśmy potwierdzenie naszych domysłów, a teraz? Kolejne spotkanie z Panem Czesławem Langiem...”.
„Kombinujemy, planujemy, knujemy...” – brzmiał dalszy fragment wpisu. Miłośników kolarstwa musimy jednak rozczarować.
Post ten nie był[paywall] jeszcze zapowiedzią kolejnego etapu Tour de Pologne w Przemyślu.
Z informacji udzielonych przez Witolda Wołczyka z Wydziału Promocji i Kultury UM w Przemyślu wiemy, że była to wizyta podsumowująca odcinek 2. etapu wyścigu.
– Było to spotkanie, jakie Czesław Lang odbywał w wielu miastach, jako podsumowanie tego, co się działo w tym roku – powiedział W. Wołczyk.
Dodał również, że wprawdzie odbyła się rozmowa o możliwości zorganizowania etapu w przyszłym roku, jednakże nie zapadła jeszcze w tej sprawie żadna decyzja.
Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji dotyczących ewentualnego powrotu wyścigu dookoła Polski do grodu nad Sanem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze