Reklama

Czesław Lang ponownie w Przemyślu. Tour de Pologne wróci nad San?

23/09/2021 10:57

Niemałe zamieszanie wzbudził prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, gdy 15 września na swoim profilu facebookowym dodał zdjęcie z Czesławem Langiem, opatrzone komentarzem „Na początku roku, jak zamieściłem podobne zdjęcie, to mogliśmy się tylko domyślać, co to oznacza... W połowie sierpnia mieliśmy potwierdzenie naszych domysłów, a teraz? Kolejne spotkanie z Panem Czesławem Langiem...”.



Przeczytaj też:
Tour de Pologne w Przemyślu!
João Almeida najlepszy w Przemyślu 

„Kombinujemy, planujemy, knujemy...” – brzmiał dalszy fragment wpisu. Miłośników kolarstwa musimy jednak rozczarować.

Post ten nie był[paywall] jeszcze zapowiedzią kolejnego etapu Tour de Pologne w Przemyślu.

Z informacji udzielonych przez Witolda Wołczyka z Wydziału Promocji i Kultury UM w Przemyślu wiemy, że była to wizyta podsumowująca odcinek 2. etapu wyścigu.

– Było to spotkanie, jakie Czesław Lang odbywał w wielu miastach, jako podsumowanie tego, co się działo w tym roku – powiedział W. Wołczyk.

Reklama

Dodał również, że wprawdzie odbyła się rozmowa o możliwości zorganizowania etapu w przyszłym roku, jednakże nie zapadła jeszcze w tej sprawie żadna decyzja.

Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji dotyczących ewentualnego powrotu wyścigu dookoła Polski do grodu nad Sanem.


MN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama