Reklama

Częstsze opróżnianie koszy to w sezonie konieczność

04/09/2015 13:21

– Niedawno mile zaskoczył mnie widok służb porządkowych opróżniających po południu kosze na ulicy Franciszkańskiej. Cisnęło się na usta stwierdzenie: brawo włodarze. Niestety zupełnie odmienny widok zastałem podczas spaceru nad Sanem, w okolicy osiedla Kmiecie. Kosze przepełnione, walające się wokół śmieci i nieprzyjemny zapach. To samo dzieje się na plaży na wspomnianym osiedlu.

Trzy kosze wypełnione po brzegi, a dookoła pełno odpadków. Osobiście nie rzuciłbym śmieci obok kosza, ale ludzie, widząc przepełnione śmietniki, tak właśnie robią. Nie trzeba być geniuszem, żeby się domyślić, że w czasie letnich dni ludzie chętniej przebywają nad wodą i spacerują nad Sanem, więc pojemniki na odpadki szybciej się wypełniają. Drodzy zarządcy, ustawcie pojemniejsze kosze i opróżniajcie je częściej, by żyło nam się lepiej. A jakby się udało postawić tam dodatkowe kontenery służące do segregacji, byłby to już zupełny luksus, który – notabene – w innych miastach jest standardem.
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama