Do zdarzenia doszło 25 lutego, ok. godziny 13.50, w miejscowości Łaski.
Mundurowi ustalili wstępnie, że 22-latek kierujący osobowym bmw, jadąc drogą powiatową w kierunku Nowego Glinika, na łuku zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z peugeotem.
W wypadku ucierpieli kierowca oraz pasażer peugeota, trafili do szpitala.
Kierujący bmw był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze